NOKIA LUMIA 620

159.00 € 21,500 Leke
3€

Porosit tani: 068 401 5215


Kodi i Produktit: CEL34

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Operating SystemMICROSOFT WINDOWS PHONE 8
ProcessorDUAL-CORE 1 GHZ KRAIT
Ram512 MB
BrandNOKIA
DISPLAY480 X 800 PIXELS, 3.8 INCHES
MEMORYINTERNAL 8 GB,MICRO SD UP TO 64 GB
CAMERA5 MP, 2592х1936 PIXELS, AUTOFOCUS
Shko ne krye